Mały Odkrywca "Zaczarowany Zajączek"

 

Odkrywanie świata, rozwój inteligencji oraz fascynująca nauka czytania przez zabawę Metodą Zaangażowania Emocjonalnego dla dzieci w wieku 3 i 4 lat.

Przedszkole, to niezwykły czas w życiu naszego maluszka. Dziecko w tym wieku dysponuje ogromnym potencjałem do naturalnego uczenia się przez zabawę. Dlatego jest to świetny okres na rozpoczęcie zabaw, które rozwiną zdolności Twojego maluszka.

Czytaj więcej: Mały Odkrywca "Zaczarowany Zajączek"

Mały Odkrywca "Przygoda na bezludnej wyspie"

 

Odkrywanie świata, rozwój inteligencji oraz fascynująca nauka czytania przez zabawę Metodą Zaangażowania Emocjonalnego dla dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Czy wiesz, że Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się szybciej niż jakikolwiek dorosły. Gdybyście dzisiaj wyjechali do Japonii, kto z was szybciej nauczyłby się języka japońskiego, Ty czy twoje dziecko? Dzieje się tak dlatego, że teraz w mózgu dziecka rozwijają się jego najważniejsze funkcje umysłowe. To, jak zostaną one wykształcone, będzie miało wpływ na jakość uczenia się w szkole, która przecież jest tuż, tuż… Dlatego jest to doskonały czas na rozpoczęcie zabaw, które rozwiną zdolności Twojego maluszka.

Czytaj więcej: Mały Odkrywca "Przygoda na bezludnej wyspie"

Bystrzaki w Krainie Fantazji

Program przeznaczony dla dzieci w wieku 3-4 lat.

MAMO ZRÓB SOBIE PRZERWĘ

Potrzebujesz chociaż jednego dnia w tygodniu na załatwienie pilnych spraw, pójście do fryzjera czy na kawę?

MAMO POZWÓL MI NA KONTAKT Z RÓWIEŚNIKAMI

A może chcesz by twoje dziecko miało kontakt z innymi dziećmi, rozwijało się i bawiło?

Czytaj więcej: Bystrzaki w Krainie Fantazji

Musical Babies

Musical Babies to zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat.

Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy a rytmem, muzykę klasyczną i ruch.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą (i opiekunów w przypadku zajęć w grupach z opiekunami) przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształacające poczucie rytmu, zabawy ruchowe, oraz taniec do muzyki ludowej i etnicznej.

Czytaj więcej: Musical Babies

Musical English

Zajęcia Musical English są w założeniu kontynuacją zajęć Musical Babies dla dzieci powyżej 3 lat.


Na program składają się 3 poziomy, które korelują z wiekiem dzieci i przygotowują je do rozpoczęcia nauki w szkole w wieku 6 lat. Celem zajęć jest już nie tylko osłuchanie się z językiem angielskim, lecz poznanie w sposób aktywny słów, zwrotów, rymowanek i piosenek angielskich. Nieodzowne w tym procesie są płyty Musical English, które dziecko może słuchać w domu (aczkolwiek bez przymusu).

Czytaj więcej: Musical English

© Akademia Nauki w Bielsku-Białej  |  ul.Górska 3a,   Bielsko-Biała,    tel. (33) 815 15 14